Fotowoltaika Twój własny prąd

Pewne i wydajne instalacje z gwarancją dla domu, firmy lub gospodarstwa. Sprawdź, w jaki sposób Centrum OZE pomaga swoim Klientom obniżyć rachunki za prąd i ogrzewanie.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy lokalną firmą z Gdańska. Od wielu lat świadczymy usługi związane z fotowoltaiką i jej montażem, przez co jesteśmy świadomi, że najważniejsze jest indywidualnie i rzetelne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do współpracy.

Możliwości dofinansowania

Dowiesz się, na jaką kwotę możesz liczyć i który program jest dla ciebie najkorzystniejszy, a nasi eksperci załatwią za Ciebie wszystkie formalności.

Kompleksowa realizacja

Dobrze wykonana realizacja daje możliwość rozbudowy nie tylko w zakresie mocy, ale także przyłączenia magazynu energii, czy zasilania pompy ciepła.

Niezależność energetyczna

Decydując się na fotowoltaikę, dowiesz się od nas jak wybrać jej moc i co zrobić, żeby zyskać prawdziwą niezależność energetyczną.

Szybki zwrot z inwestycji

Produkując własny prąd, możesz oszczędzić nawet 80% na rachunkach za energię, co umożliwia szybki zwrot inwestycji w ciągu 5-7 lat.

Postaw na wykonawcę z Twojego regionu!

Jesteśmy firmą fotowoltaiczną z Gdańska. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Świadczymy wysoką jakość usług bez podwykonawców.

Bezpłatny audyt

Poznaj wszystkie koszty instalacji, wysokość swoich oszczędności
na rachunkach za prąd oraz w jaki sposób możesz uzyskać dofinansowanie.

Fotowoltaika dopasowana do Twoich potrzeb

Odpowiednia instalacja fotowoltaiczna to taka, która odpowiada nie tylko potrzebom, ale także najbliższym zmianom w zapotrzebowaniu na energię. Potrafimy szczegółowo wyliczyć Twoje zapotrzebowanie na energię i – co więcej – u nas taki audyt energetyczny masz za 0 zł.

Fotowoltaika
dla domu

Dopasowana dla potrzeb odbiorców indywidualnych instalacja fotowoltaiczna w bezkonkurencyjnej ofercie i najwyższej jakości z wieloma możliwościami dofinansowania.

Fotowoltaika
dla rolnika

Otrzymaj instalację o najwyższej sprawności montowaną na dachu lub gruncie z korzystnym finansowaniem dla gospodarstw rolnych, która pozwoli obniżyć Twoje koszty.

Fotowoltaika
dla firm

Zyskaj prąd dla firmy, którego wartość będzie wyższa niż rata kredytu/leasingu, z której sfinansowałeś instalację. Dopasujemy instalację do potrzeb Twojego biznesu.

Fotowoltaika
z pompą ciepła

Jest to instalacja, która wyprodukuje tyle prądu, aby ogrzać i schłodzić pomieszczenia wykorzystując pompę ciepła zasilaną z energii fotowoltaicznej.

Skorzystaj z dofinansowania do fotowoltaiki

Szukasz dofinansowania? – Już nie musisz! Wiemy wszystko o aktualnych dofinansowaniach w 2022 roku, które znacząco obniżą Twój wkład własny w wykonanie instalacji fotowoltaicznej, montaż pompy ciepła, rekuperację. Nasi specjaliści pomogą we wszelkich formalnościach związanych z finansowaniem.

Dofinansowanie skierowane do rolników

Agroenergia

Program Agroenergia jest skierowany do osób posiadających status właściciela lub dzierżawcy użytków rolnych. Do dofinansowania kwalifikuje się każdy, kto zdecyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła.

Dofinansowanie dla osób indywidualnych

Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze został skierowany do osób, które posiadają wydzielony dom jednorodzinny. Dotacja do 25 000 zł może być wykorzystana na zakup i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej.

Odliczenie podatku dla osób indywidualnych

Ulga
termoizolacyjna

Program polega na odliczeniu podatku dla osób, które są właścicielami domów jednorodzinnych. Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej jest uprawniony do skorzystania z ulgi termoizolacyjnej.

Odliczeniu od podatku 25% wartości instalacji

Ulga inwestycyjna w podatku rolnym

Ulga skierowana jest do podatników podatku rolnego, którzy zdecydują się na zainwestowanie w np. instalację fotowoltaiczną. Ulga polega na odliczeniu od podatku rolnego 25% wartości instalacji.

Skontaktuj się z nami​

Zespół fachowców z Centrum OZE pomoże Ci na każdym kroku. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności dotacji. Konsultacja i wycena jest całkowicie darmowa.

Formularz kontaktowy

Poznaj inne rozwiązania Centrum OZE