Pompa ciepła powietrze

Korzystaj z darmowej energii dzięki powietrznym pompom ciepła. Pompy ciepła od Centrum OZE wyróżniają się dużą niezawodnością, wysoką jakością oraz żywotnością.

Pompa ciepła powietrze do nowych i modernizowanych budynków

Pompy powietrzne ze względu na klasę efektywności A++, prosty montaż bez certyfikatów oraz niskie koszty inwestycyjne stały się bardzo popularnym źródłem centralnego ogrzewania i ciepłej wody w nowych jak i modernizowanych budynkach. 

Grzeje zimą

Nawet w bardzo niskich temperaturach, nasza pompa ciepła działa efektywnie, ogrzewając Twój dom.

Chłodzi latem

Dzięki obróceniu obiegu grzewczego do pomieszczenia przekazywany jest chłód, a na zewnątrz ciepło.

Funkcja kaskadowa

Pompa ciepła może być montowana w układach kaskadowych, co w połączeniu daje jej wyższą moc.

Niski poziom hałasu

Pompa ciepła potrafi inteligentnie dostosować zapotrzebowanie, co przekłada się na mniejszy poziom hasłu z wentylatorów.

Więcej ciepłej wody

Pompa ciepła to nie tylko idealne rozwiązanie do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych, ale i do ogrzewania wody.

Inteligentne sterowanie

Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu, możesz sterować temperaturą każdego pomieszczenia, wygodnie siedząc w fotelu poprzez aplikację na telefon.

Kompleksowy montaż powietrznych pomp ciepła

Dobieramy rozwiązanie na podstawie wiedzy i doświadczenia technicznego

Grzeje, chłodzi i oszczędza

Optymalna dla nowych domów

Projektują swój nowy dom warto zastanowić się nad źródłem ogrzewania. Wybierając pompę ciepła powietrze woda wybieramy rozwiązanie na lata, które w połączeniu z fotowoltiaką będzie cieszyło niskimi rachunkami.

Idealna dla starszych budynków

Wybierając naszą pompę ciepła nie musisz martwić się wymianą grzejników. Pompa ciepła powietrze woda możę współpracować z wieloma źródłami ciepła, co czyni ją świetną inwestycją na lata.

Powietrzne pompy ciepła

Co raz więcej osób widzi korzyści płynące z odnawialnych źródeł energii i ciepła. Z tego powodu powietrzna pompa ciepła, to najczęściej wybierana forma ogrzewania w nowych i modernizowanych budynkach.

Dofinansowanie do powietrznych pomp ciepła

W ramach programu możesz liczyć na dofinansowanie, które możesz wykorzystać w szerokim zakresie. Do tego zakresu wlicza się między innymi zakup i montaż np. pompy ciepła,

Program wspiera wymianę bądź likwidację źródeł ciepła i termomodernizację w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych. Dzięki niemu możesz liczyć na zwrot kosztów związanych z realizacją celu programu.

Ulga termomodernizacyjna, czyli w skrócie odliczenie od podatku kwoty do 53 000zł. Odliczenie od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej można łączyć, np. z dotacją z programu „Czyste Powietrze”.

Warto pamiętać, że oprócz rządowych dofinansowań istnieją również programy regionalne, które oferują równie atrakcyjne finansowanie. W wielu województwach przewidziane są na rok 2022 dopłaty, ulgi i pożyczki do paneli fotowoltaicznych. Napisz lub zadzwoń do nas, dopełnimy za Ciebie wszelkich formalności i przedstawimy Ci najlepszy program, dostosowany do Twoich potrzeb.

Nasze realizacje

Darmowa wycena

Zespół fachowców z Centrum Odnawialnych Źródeł Energii pomoże Ci na każdym kroku. Konsultacja i wycena jest całkowicie darmowa.

Formularz kontaktowy

Poznaj inne rozwiązania Centrum OZE