Montaż pompa ciepła powietrze woda

W Centrum OZE każdy może liczyć na profesjonalny projekt instalacji pompy ciepła oraz darmową wycenę. 

Pompa ciepła powietrze woda
do nowych i modernizowanych budynków

Pompy powietrze woda ze względu na klasę efektywności A++, prosty montaż bez certyfikatów oraz niskie koszty inwestycyjne stały się bardzo popularnym źródłem centralnego ogrzewania i ciepłej wody w nowych, jak i modernizowanych budynkach. 

Grzeje zimą

Nawet w bardzo niskich temperaturach, nasza pompa ciepła działa efektywnie, ogrzewając Twój dom.

Chłodzi latem

Dzięki obróceniu obiegu grzewczego do pomieszczenia przekazywany jest chłód, a na zewnątrz ciepło.

Funkcja kaskadowa

Pompa ciepła może być montowana w układach kaskadowych, co w połączeniu daje jej wyższą moc.

Niski poziom hałasu

Pompa ciepłą potrafi inteligentnie dostosować zapotrzebowanie, co przekłada się na mniejszy poziom hasłu z wentylatorów.

Więcej ciepłej wody

Pompa ciepła to nie tylko idealne rozwiązanie do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych, ale i do ogrzewania wody.

Inteligentne sterowanie

Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu możesz sterować temperaturą każdego pomieszczenia, wygodnie siedząc w fotelu poprzez aplikację na telefon.

Montaż pomp ciepła powietrze woda pomorze

Wybierz lokalną firmę z Gdańska z doświadczeniem i rzetelną gwarancją oraz profesjonalnym serwisem.

Zastosowania pomp ciepła powietrze woda

ventilate (2) (1)

Dla nowych domów

Projektują swój nowy dom, warto zastanowić się nad źródłem ogrzewania. Wybierając pompę ciepła powietrze woda, wybieramy rozwiązanie na lata, które w połączeniu z fotowoltiaką będzie cieszyło nas niskimi rachunkami.

solar-power (1)

Dla starszych budynków

Wybierając naszą pompę ciepła, nie musisz martwić się wymianą grzejników. Pompa ciepła powietrze woda może współpracować z wieloma źródłami ciepła, co czyni ją świetną inwestycją na lata.

Pompa ciepła powietrze woda od Centrum OZE

Jesteśmy lokalną firmą z Gdańska. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i nie powierzamy naszych projektów podwykonawcom. Wybierając rzetelnego wykonawcę, masz realny wpływ na jakość swoich instalacji.

Dofinansowanie do pomp ciepła powietrze woda

W ramach programu możesz liczyć na dofinansowanie, które możesz wykorzystać w szerokim zakresie. Do tego zakresu wlicza się między innymi zakup i montaż np. pompy ciepła,

Program wspiera wymianę bądź likwidację źródeł ciepła i termomodernizację w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych. Dzięki niemu możesz liczyć na zwrot kosztów związanych z realizacją celu programu.

Ulga termomodernizacyjna, czyli w skrócie odliczenie od podatku kwoty do 53 000zł. Odliczenie od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej można łączyć, np. z dotacją z programu „Czyste Powietrze”.

Warto pamiętać, że oprócz rządowych dofinansowań istnieją również programy regionalne, które oferują równie atrakcyjne finansowanie. W wielu województwach przewidziane są na rok 2022 dopłaty, ulgi i pożyczki do paneli fotowoltaicznych. Napisz lub zadzwoń do nas, dopełnimy za Ciebie wszelkich formalności i przedstawimy Ci najlepszy program, dostosowany do Twoich potrzeb.

Nasze realizacje

Darmowa wycena

Zespół fachowców z Centrum OZE pomoże Ci na każdym kroku. Konsultacja i wycena jest całkowicie darmowa.

Formularz kontaktowy

Poznaj inne rozwiązania Centrum OZE