Pompa ciepła z fotowoltaiką

Oszczędny sposób ogrzewania dla Twojej rodziny.

Pompa ciepła i fotowoltaika od Centrum OZE

Stawiając na Centrum OZE, wybierasz lokalną firmę z wieloletnim doświadczeniem. Nasze sprawdzone metody działania pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zobacz jakie korzyści płyną ze współpracy z naszą firmą.

Możliwości dofinansowania

Dowiesz się, na jaką kwotę możesz liczyć i który program jest dla ciebie najkorzystniejszy, a nasi eksperci załatwią za Ciebie wszystkie formalności.

Kompleksowa
realizacja

Dobrze wykonana realizacja daje możliwość rozbudowy nie tylko w zakresie mocy, ale także przyłączenia magazynu energii, czy zasilania pompy ciepła.

Niezależność energetyczna

Decydując się na fotowoltaikę, dowiesz się od nas jak wybrać jej moc i co zrobić, żeby zyskać prawdziwą niezależność energetyczną.

Szybki zwrot
z inwestycji

Produkując własny prąd, możesz oszczędzić nawet 80% na rachunkach za energię z sieci elektrycznej, co umożliwia szybki zwrot inwestycji w ciągu 5-7 lat.

Bezpłatne doradztwo i wizyta doradcy na budowie.

Ciepło w Twoim domu i 0 zł na rachunku za prąd?

Dzięki pompie ciepła jest to możliwe! Zimą ogrzejesz swój dom, a w upalne dni schłodzisz pomieszczenia. W połączeniu z fotowoltaiką zabezpieczasz swój budżet przed wysokimi rachunkami za prąd.

Pompa ciepła to jeden z najefektywniejszych i sposobów zapewnienia ciepła w domu. Dzięki instalacji razem z fotowoltaika funkcjonowanie pompy ciepła nie będzie generowało dodatkowych kosztów za energię elektryczną.

Dofinansowania do pomp ciepła

Czyste Powietrze

Dofinansowanie Czyste Powietrze jest formą wsparcia dla osób fizycznych, które mogą ubiegać się o dotację do 30% kosztów kwalifikowanych.

Stop Smog

W ramach programu Stop Smog, osoby fizyczne mogą uzyskać dotację do 70% kosztów kwalifikowanych na zakup i montaż pompy ciepła.

Ulga Termomodernizacyjna

Z ulgi termomodernizacyjnej mogą skorzystać osoby fizyczne, które zdecydują się na wymianę starego pieca na nową pompę ciepła.

Darmowa wycena

Zespół fachowców z Centrum OZE pomoże Ci na każdym kroku. Konsultacja i wycena jest całkowicie darmowa.

Formularz kontaktowy

Poznaj inne rozwiązania Centrum OZE