Centrum OZE

Jesteśmy profesjonalnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów z tego regionu, stale tworzymy i rozwijamy swoją ofertę. Stawiamy na jakość, którą jesteśmy w stanie zapewnić dzięki zespołowi projektowemu i ekipom montażowym.

Korzyści współpracy z Centrum OZE

Wybierając firmę Centrum OZE, wybierasz lokalną firmę z województwa pomorskiego, która świadczy kompleksowe usługi związane z montażem fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperacji i klimatyzacji. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacjach pozwala nam wdrażać rozwiązania w standardzie Premium. 

Zobacz, co możesz zyskać dzięki współpracy z naszą firmą.

Od projektu do montażu

Doradzimy w wyborze, zajmiemy się projektem i montażem rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb.

Kompleksowa oferta

Wśród naszych usług znajdziesz wiele ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań dedykowanych dla domów i przedsiębiorstw.

Gwarancja

Jesteśmy pewni naszych urządzeń. Dlatego udzielamy 10 lat gwarancji na bezawaryjne funkcjonowanie wykonanej instalacji.

Serwis i opieka

Każdy klient Centrum OZE od pierwszego dnia funkcjonowania systemu objęty jest opieką działu serwisowego i informacyjnego.

Nasza Misja

Celem naszej działalności jest dobranie optymalnych rozwiązań, uzyskanie najwyższej efektywności energetycznej istniejących i nowo projektowanych obiektów, 

które przekładają się na oszczędności i satysfakcję Inwestora.

Marek Skoroś - właściciel

Kompleksowa oferta

Przygotowując swoją ofertę, skupiliśmy się na rozwiązaniach podnoszących funkcjonalność pomieszczeń. Fotowoltaika zapewni niższe rachunki za prąd, pompa ciepło, rekuperacja świeże powietrze bez smogu, a klimatyzacja niezbędny chłód w upalne dni.

 • Fotowoltaika
  Fotowoltaika

  Zacznij produkować prąd, wykorzystując energię słoneczną. Obniżenie rachunków za energię z nami jest możliwe.

 • Pompa ciepła
  Pompa ciepła

  Wykorzystaj odnawialną energię cieplną zawartą w powietrzu, gruncie lub wodzie gruntowej. Pompy ciepła dają wiele korzyści.

 • Rekuperacja
  Rekuperacja

  Zyskaj świeże powietrze z odzyskiem ciepła i ciesz się komfortem przez cały rok i we wszystkich pomieszczeniach. 

 • Klimatyzacja
  Klimatyzacja

  Chłód dla Twojego domu i biura w najlepszej możliwej konfiguracji. Odpowiednia klimatyzacja to komfort w upalne dni.

 • Usługi projektowania
  Usługi projektowania

  Otrzymaj projekt dokumentacji technicznych w każdym jej stadiów w branży inżynierii środowiska z naciskiem na odnawialne źródła energii.

 • Sprzedaż Energii
  Sprzedaż Energii

  Zacznij sprzedawać nadprodukcję swojej energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energetycznych i przyśpiesz zwrot inwestycji.

Sprawdź nasze referencje

Zaufało nam już wielu klientów indywidualnych, firm i instytucji. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki którym nasz klient ma najwyższą gwarancję jakości, co potwierdzają nasze referencje.